به مِسترچاق خوش آمدید!

نام رستوران مورد علاقه خود را تایپ کنید و یا یکی از مناطق شهر را انتخاب کرده تا رستورانهای آن منطقه به شما نمایش داده شود:‬

تعهدات مسترچاق

الف) کاربر وبسایت (مشتری):

۱- مشتری در انتخاب رستوران و غذای مورد نظر خود نهایت دقت را به خرج دهد، زیرا سفارش های ارسالی قابل تغییر یا لغو نمی باشند.

۲- مشتری می بایست آدرس دقیق محل تحویل سفارش را در فرم خرید وارد نماید. بطور مثال: نام خیابان - نام کوچه - نام ساختمان (درصورت وجود) - شماره پلاک ، واحد و طبقه.

۳- مشتری تمام هزینه سفارش خود را بصورت آنلاین به وبسایت پرداخت خواهد کرد و هیچ هزینه ای اضافه بابت پیک ، سرویس و سایر موارد پرداخت نخواهد کرد.

 

ب) رستوران(سرویس دهنده):

۱- به محض دریافت سفارش،سرویس دهنده موظف به ارسال بموقع سفارش خواهد بود.
۲-کیفیت منوی غذایی که بصورت اینترنتی بفروش میرسد، هیچ تفاوتی با غذایی که داخل رستوران سرو میشود نخواهد داشت.
 
ج) مسترچاق:
۱- اپراتورهای ما موظف خواهند بود که بصورت شبانه روزی تمام سفارشات مشتریان عزیز را بررسی و پشتیبانی نمایند.
۲- بصورت ۲۴ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتریان و صاحبان رستوران ها خواهیم بود.
۳- چنانچه یک یا چند مورد از منوی غذایی سفارش داده شده غیرقابل ارسال توسط رستوراندار باشد، مسترچاق موظف به عودت هزینه آن به مشتری خواهد بود. (بطور مثال: مشتری چند نوع ساندویچ از رستورانی سفارش داده باشد و یک یا چند نوع از آنها را رستوران مورد نظرنتواند سرویس بدهد، مسترچاق موظف خواهد بود سریعا با مشتری تماس گرفته و به اطلاع وی برساند و طبق خواسته مشتری آن موارد را تعویض یا بطور کامل سفارش را لغو و هزینه را عیناً به حساب بانکی مشتری عودت دهد.)
 

مسترچاق دارای نشان ملی نماد اعتماد الکترونیکی میباشد.
فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) موظف است اگر شما در خریدتان با مشکلی مواجه شدید پاسخگوی سؤالات و مشکلات شما باشد. ضمن اینکه خطر ربوده شدن رمز دوم کارت و یا ارسال نشدن محصول و یا مشکلات دیگر وجود ندارد.